Bizi Arayın ? +90 242 538 73 73 +90 530 688 51 77

Beril Ünal


SINIF ÖĞRETMENİ

1998 yılında Alanya’da doğdu. İlköğretimi KKTC’de Oğuz Veli Ortaokulunda, Hasan Çolak Anadolu Lisesinde Ortaöğrenimi tamamladı.
Yükseköğrenimini 2020 yılında Dumlupınar Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümüyle tamamladı.Kütahya’nın 4 farklı ilkokulunda stajını gerçekleştirdi.
Alanya’da Nimet Alaattinoğlu İlkokulunda sınıf öğretmeni olarak çalıştı.
Klasik eğitim anlayışında öğretmenin sadece ders anlatmasına her zaman karşı çıkarak çocukların bütünsel olarak gelişmesi gerektiğini savundu. Alternatif eğitim ve çocukların bütünsel gelişmede sanatın çok önemli yeri olmasından çinicilik, suluboya, yağlı boya,ritim,flüt,bağlama eğitimlerini aldı.Savunduğu anlayışta çalıştığı kurumlarda hep alternatif eğitim yapabilme yolunu aradı.
2021 yılında alternatif eğitimin kalbi olan Alanya Waldorf Özel Yaşam Okullarında çalışmaya başladı.
Sanat,akademi ve hayatı iç içe barındıran waldorf okulları çocukların gelişimlerine olumlu katkısı vardır ve böylelikle her insanın içinde olan sevgi,saygı,kararlılık,sağ duyu,anlayış,hoşgörü gibi özelliklerin açığa çıkmasını sağlar.Bu nedenle sadece okul değil yaşamın kendisi olarak çocukların hakkıdır.

INVOLVED IN COURSES

Courses teacher is currently involved in.

ID
COURSE NAME
Group
Course Price

TEACHER TESTIMONIALS

What parents Say about our teacher.

Faruk Konukçu

Waldorf sıradan bir okul değil. Bir veli insiyatifi, mutlu ve başarılı nesiller isteyen bir yaşam kültürü aslında...

Faruk Konukçu

Murat İnceer

Paranın değil, çocuğun önemli olduğu bir okul arıyordum. Ülkemizde Waldorf Pedagojisini uygulayan ilk okulun bizim şehrimizde olduğunu öğrendim. Bizim için büyük şans.

Murat İnceer

Herhangi Bir Sorunuz Varsa Bizi Arayın +90 242 538 73 73