Bizi Arayın ? +90 242 538 73 73 +90 530 688 51 77

Derya Çınar Oral


MÜZİK ÖĞRETMENİ

1986 yılında İstanbul’da doğdu.
İlk müzik deneyimi İstanbul liseler arası ses yarışmasında birincilik alarak başladı. İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi bölümünü bitirdi. Yıldız Teknik Üniversitesi’de pedagojik formasyon eğitimini tamamladı. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Müzik Terapi Uygulayıcı Sertifikası ve Kayseri Üniversitesi Sanat Terapi derneği, orffassociationukraine & anayaratıcı müzik işbirliği ile Orff Müzikterapi Sertifika programlarını tamamladı.
Selahaddin İçli, Alaaddin Yavaşça, Erol Uras, Doğan Dikmen, Münip Utandı, Emin Baykırık, Tatiana Chernous ve Başak Yavuz’dan dersler aldı. Osmanlı Müziği, Anadolu Türküleri, Orta Asya Pentatonik Müziği, Sufi Müzik ve farklı müzik türleri üzerine çalışmalarına devam ediyor. 2018 yılında müzik piyasasına Ada Müzik Plak Şirketi yoluyla çıkarmış olduğu ilk teklisi Canan ile giriş yapmış olup, 2019 yılında Gel Yar tekli single, 2020 yılında ise Sade isimli albümü ile müzik kariyerini devam ettirmiştir. Waldorf pedagojisinde, “Her çocuğun bir çiçek ve biz öğretmenlerin bahçeci olarak çalıştığını belirtiyor ve ekliyor, ” Her çocuğun başka birşeye ihtiyacı var. Kimi güneş, kimi su, kimi gübre, kimi makas. İhtiyaçları aşk ile yapabiliriz. Müzik sanattır, aşk ile yapıldığında karşılığı olur.”

INVOLVED IN COURSES

Courses teacher is currently involved in.

ID
COURSE NAME
Group
Course Price

TEACHER TESTIMONIALS

What parents Say about our teacher.

Faruk Konukçu

Waldorf sıradan bir okul değil. Bir veli insiyatifi, mutlu ve başarılı nesiller isteyen bir yaşam kültürü aslında...

Faruk Konukçu

Murat İnceer

Paranın değil, çocuğun önemli olduğu bir okul arıyordum. Ülkemizde Waldorf Pedagojisini uygulayan ilk okulun bizim şehrimizde olduğunu öğrendim. Bizim için büyük şans.

Murat İnceer

Herhangi Bir Sorunuz Varsa Bizi Arayın +90 242 538 73 73