Bizi Arayın ? +90 242 538 73 73 +90 530 688 51 77

Esra Özcan


FİZİK ÖĞRETMENİ-ORTAOKUL MÜDÜRÜ

5 Eylül 1985 te Kocaeli ilinin Gölcük ilçesinde doğdu.İlk orta ve lise öğrenimini Kocaeli de tamamladı.

2005-2009 yılları arasında Viyana Üniversitesi Matematik-Bilgisayar mühendisliği bölümünde eğitim aldı.2014 yılında Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik bölümünden mezun oldu.2016 yılında Antalya Üniversitesinde pedagojik formasyon eğitimi aldı ve stajını Muratpaşa Anadolu Lisesinde yaptı.Alanya Waldorf Eğitim Vakfı Okullarının düzenlediğiWaldorf Öğretmen Eğitimi semineri 6.kur sertifikasını aldı.Eğitimini tamamladıktan sonra MEB`e bağlı okullarda matematik ve fizik öğretmeni olarak görev yaptı.İngilizce matematik,fizik ve geometri özel dersleri verdi.

Çalıştığı ve eğitim aldığı dönemlerde eğitim sisteminin negatif yanlarının çocuklar üzerindeki olumsuz etkilerini gözlemleme şansı buldu. Alternatif eğitim modellerive bu modellerin çocukların hayat boyu sürdürülebilir etkilerini araştırması sonucu eğitim yaklaşımı ve hayat felsefesi olarak Waldorf pedagojisiyle tanıştı.

2021 yılından itibaren Waldorf Alanya okullarında çalışmaktadır.

Waldorf pedagojisinin çocuklara olan yaklaşımı ve deneyim yoluyla kendilerine açılan özgür alanlarında hayal güçlerinin sınırlanmadığı bir ortamda kalıcı ve etkin öğrenimin gerçekleştiğine inanmaktadır.

INVOLVED IN COURSES

Courses teacher is currently involved in.

ID
COURSE NAME
Group
Course Price

TEACHER TESTIMONIALS

What parents Say about our teacher.

Faruk Konukçu

Waldorf sıradan bir okul değil. Bir veli insiyatifi, mutlu ve başarılı nesiller isteyen bir yaşam kültürü aslında...

Faruk Konukçu

Murat İnceer

Paranın değil, çocuğun önemli olduğu bir okul arıyordum. Ülkemizde Waldorf Pedagojisini uygulayan ilk okulun bizim şehrimizde olduğunu öğrendim. Bizim için büyük şans.

Murat İnceer

Herhangi Bir Sorunuz Varsa Bizi Arayın +90 242 538 73 73